Linden Luxury Residenсes: сімейні апартаменти у центрі столиці
В одному із найпрестижніших районів Києва.

У центрі Києва закінчуються роботи над житловим простором преміум-класу Linden Luxury Residences. Новий будинок розташований на Липках — у найпрестижнішому районі столиці — поряд із Хрещатиком, Адміністрацією президента та театром ім. Франка.

У будинку окрема увага приділяється квартирам для проживання з сім’єю: у всіх спальнях сімейних резиденцій передбачені ванні кімнати та місця для гардеробу. Кожна резиденція має індивідуальну систему вентиляції з фільтрацією та очищенням повітря. Централізовано очищається вода до стану питної та подається до квартири.

Багата і власна інфраструктура, яка включає фітнес-зал, SPA, мінікінотеатр, lounge-зони, кімнату розваг для дітей. У підземному паркінгу передбачено 2-3 паркувальних місця на квартиру, а також комори. На даху для мешканців будинку розташований сад із зоною відпочинку та барбекю.

У радіусі 150 метрів є три елітні школи: Кловський ліцей, гімназія «Консул» та гімназія № 117 імені Лесі Українки.

Таким чином, Linden — це ідеальний будинок для комфортного сімейного життя.
Наразі Linden Luxury Residences перебуває на фінальній стадії будівництва та готується до введення в експлуатацію. Власники резиденцій розпочали адаптацію своїх приміщень під дизайн-проєкти.

Проєкт створювався однією з найвідоміших українських архітектурних компаній — майстерні Андрія Пашенько. Інтер’єрні рішення для зон загального користування розроблені всесвітньо відомим дизайнером Келлі Гоппен із Великобританії. Її відносять до найвпливовіших світових дизайнерів у сфері інтер’єру будівель, візитною карткою якої став концепт «нейтральної розкоші».

Девелопером проєкту є Budhouse Group. Це одна з найвідоміших девелоперських компаній України, яка у травні відкрила ТРЦ Nikolsky у центрі Харкова, а також управляє 10 великими проєктами нерухомості, зокрема протягом десяти років – п’ятизірковим готелем Khortitsa Palace, побудованим за стандартами великого міжнародного готельного оператора. Увесь цей досвід компанія має намір застосувати в управлінні Linden Luxury Residenсes.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: