Лієв Шрайбер до Дня подяки розпочав збір на генератори для українських медиків
Звісно, наші лікарі готові працювати в темряві, але погодьтеся, завдяки цій ініціативі їхня робота покращиться.

Американський актор й амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24 оголосив збір на генератори, які допоможуть медичним закладам функціонувати під час відключень електропостачання в Україні.

10 жовтня росія завдала найбільшого удару по енергетичних об’єктах України і залишила без світла 10 мільйонів людей. Ракетами й іранськими дронами держава-терористка пошкодила майже 50 % української енергетичної інфраструктури. Це призвело до аварійних відключень електропостачання в усіх регіонах, залишивши будинки, підприємства, лікарні та іншу цивільну інфраструктуру без освітлення, опалення, водопостачання та зв’язку.

Андрій Шевченко, Володимир Зеленський, Лієв Шрайбер

До традиційного Дня подяки у США Лієв Шрайбер із Bluecheck Ukraine і UNITED24 запустив збір на генератори для українських медзакладів. Американці шанують це свято і дякують у цей день за все, що мають. Фандрейзинговий збір на генератори для українських лікарів став своєрідною подякою актора: «Я вдячний Україні та її людям, які щоденно ведуть боротьбу за право існування. Я вдячний за нагадування, як треба берегти і захищати свободу і свої права, які ми зараз маємо у своїй країні. Бо вони дійсно важливі.

Найкраща вдячність — це реальна підтримка. Українські медики працюють під обстрілами й бомбардуваннями з першого дня війни.

Їхні руки творять дива кожного дня, рятуючи людські життя. Я знаю, що вони досить відважні, щоби працювати при свічках і ліхтариках. І найменше, що ми можемо для них зробити, — створити умови, за яких вони зможуть просто виконувати свою роботу. Найважливішу роботу».

Генераторами укомплектують медичні заклади у найвразливіших до відключень електроенергії регіонах України, що дозволить лікарям приймати пацієнтів та проводити операції навіть під час блекауту.

Долучитися до збору можна за посиланням.

Фото та відео: UNITED24.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: