Locals: благодійна ініціатива від бренда VODA UA
Компанія забезпечила питною водою медичних працівників та хворих столичних лікарень.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Благодійна ініціатива від бренда VODA UA

 

Компанія ТОВ «АТ Маркет» входить до групи компаній, які займаються видобутком та реалізацією еталонних карпатських столових та мінеральних вод під торговими марками VODA UA та ГОРЯНКА, а також є офіційним дистриб’ютором всесвітньовідомих європейських брендів води Solan de Cabras, Vichy Catalan, Smeraldina, Mondariz та сінгапурського чайного бренда TWG TEA.

Питна вода — це продукт, що завжди матиме найвищу цінність для життєдіяльності кожної людини.

Із початком пандемії компанія-виробник карпатської джерельної високогірної води VODA UA систематично поставляє свою продукцію медичним працівникам та хворим у інфекційні відділення низки лікарень Києва. Окрім того, під час десятиденної пожежі у Чорнобильській зоні, що сталася напередодні, компанія забезпечила пожежні бригади свіжою питною водою та респіраторами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: