Locals: бренд натуральної чорної ікри Bester
Продукція українського виробника продається у Франції, США, Австралії та Ізраїлі.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Бренд натуральної чорної ікри Bester

Антон Яременко, співзасновник компанії Bester

Український бренд чорної ікри Bester був заснований 9 років тому екс-тележурналістом Антоном Яременком та колишнім військовим Дмитром Рудковським.

На сьогоднішній день Bester – це група компаній, що об’єднали ферму з вирощування осетрів, цех з переробки риби та соління ікри, а також ферму закритого типу, що наразі знаходиться на стадії будівництва.

Рибу розводять у відкритому водоймищі в одній із приток Дніпра, а забір ікри відбувається традиційним методом, без використання хімічних добавок, а також без ін’єкцій гормонами і прискорювачів росту.

Компанія постачає чорну ікру у великі торгівельні мережі та ресторани Києва, а також заклади за кордоном. Продукція українського бренда продається у Франції, США, Австралії та Ізраїлі.

Дізнатися більше про виробництво і замовити ікру: bester.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: