Locals: бренд одягу та аксесуарів для собак Poezen
Стильні светрики та балаклави, а також matchy outfits для песика і господаря.

Poezen — український бренд авторського одягу для собак. Ідея його створення виникла у дизайнерки Єлизавети Аптилон одразу після того, як у неї з’явився чотирилапий друг Бруно. За її словами, споживач у цій ніші переріс пропозицію і очікує більшого, що і надихнуло на створення креативних та зручних образів для домашніх улюбленців.

Собака є невід’ємною частиною людини. Її беруть із собою в гості, в поїздки, на різноманітні заходи, а тому закономірно, що чотирилапому приятелю знадобляться одяг та аксесуари. Зооколекція Poezen складається зі светрів і шапочок-балаклав, що виготовляються майстрами вручну, завдяки чому якість одягу значно вища, аніж у стандартних зоомагазинах.

До речі, нещодавно бренд розробив колекцію зі светрами для господарів чотирилапих, тож тепер це може бути matchy outfit для людини i її улюбленця. Окрім того, кожен орнамент на светрі авторський та унікальний.

Серед актуальних лінійок бренду — колекцiя DADA, присвячена мистецтву дадаїзму.

«Я самостiйно розробляю дизайни. Шукаю натхнення в різних деталях aбо iсторичних подiях, кожен дизайн повинен мати якусь передісторію, як, наприклад, колекцiя DADA», — коментує дизайнерка.

Наразі майстри бренду в процесi розробки нової літньої колекції. Це буде легкий літній одяг, аксесуари та плащі.

Варто зазначити, що серед поціновувачів Poezen є і котики. Мало того, їхній фанклуб росте. Ймовірно, у майбутньому бренд презентує також і лінійку для котів.

Із особливою прихильністю бренд ставиться до благодійності, переказуючи 5% вiд продажiв у притулки.

Ознайомитися із колекціями, а також замовити лук можна в Instagram бренду за посиланням.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: