Locals: діаманти для кожного в колекціях ювелірного бренда Moissanite&Co
Розкіш може бути доступною!

Moissanite&Co — український ювелірний ньюкамер, створений  Анастасією Жолинською.

Анастасія Жолинська

Дівчина завжди мріяла, щоби ювелірні прикраси, які можуть дозволити собі виключно дуже заможні, стали доступними для широкої аудиторії. Аби на заручини чоловіки дарували коханим вишукані дизайнерські каблучки, а не банальні прикраси з цирконами або фіанітами із ювелірних «масмаркетів».

Мрія здійснилася, коли вона почала працювати з муассанітом — синтетичним аналогом діаманта.

Справжній муассаніт зустрічається тільки у космосі. На Землі вчені знайшли його в уламках метеоритів та навчилися синтезувати. За блиском, твердістю, чистотою та іншими характеристиками синтетичний муассаніт не поступається діамантам, але коштує у десятки разів дешевше. Це на 100% екологічний камінь, який народжується у лабораторії.

Анастасія має сертифікат гемолога, тож особисто обирає камені для своїх виробів. У колекціях Moissanite&Co компанію муассанітам складають танзаніти, лабораторні та натуральні смарагди, самоцвіти, діаманти, рубіни, перли, кунцити та інші дорогоцінні та напівдорогоцінні камені.

Дівчина переважно працює в авторському стилі, але залюбки створює класичні прикраси, що знаходяться поза часом та трендами.

Ювелірні вироби Moissanite&Co представлені у чотирьох колекціях:

Specials — базові прикраси на кожен день, що гармонійно поєднуються між собою. Колекція адресована жінкам, які створюють свято навколо себе та надягають розкішні ювелірні вироби без приводу.

У колекції Engagement представлені класичні каблучки для заручин. Це не просто прикраси, а символи кохання та народження нової родини.

Найсміливіші ідеї Анастасія Жолинська реалізує у колекції Limited. Вона створює ексклюзивні прикраси у 1-2 екземплярах та закарбовує у благородних металах та самоцвітах таємниці та змісти, зрозумілі лише замовнику.

Jewellery Sets — колекція комплектів із каблучки та сережок. Це фінальний акцент стильного образу, що буде доречним як на діловій зустрічі, так і на урочистому заході.

Moissanite&Co — це не просто прикраси, а філософія любові до життя та вміння бачити красу в дрібницях.

Дизайнерські ювелірні прикраси стали іще доступнішими, а будь-який чоловік відтепер має змогу зробити своїй коханій дійсно королівський подарунок.

Познайомитися із колекціями бренда та зробити замовлення можна на офіційній сторінці Instagram, а також на сайті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: