Locals: доставка страв від ресторанів Spicy NoSpicy та Odessa
Від улюблених страв до кулінарії.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Доставка страв від ресторанів Spicy NoSpicy і Odessa

 

Наталя Іванцова та Олена Бебко-Мінаєва, співвласниці ресторанів Odessa та Spicy NoSpicy

Столичні заклади Odessa та Spicy NoSpicy вирішили об’єднатися, аби запропонувати спільну доставку. Відтепер на сайті stayhome.kiev.ua можна замовити улюблені страви із обох ресторанів — азіатські хіти, такі як Пад Тай, Насі Горенг та Том-ям від Spicy NoSpicy та форшмак, лосось чи салат з вугрем від Odessa. Між тим заклади пропонують до замовлення свіжоспечений хліб.

Серед асортименту присутня також і кулінарія зі свіжих фермерських продуктів високої якості. Котлети, вареники, млинці, пельмені та сирники — усе, аби швидко приготувати сніданок, обід та вечерю на всю родину.

«Наразі кулінарія користується великим попитом, і ми навіть розробили тематичні набори на кшталт «Щаслива мама», аби полегшити щоденне приготування страв», — коментують співвласниці .

Величезну увагу заклади приділяють безпеці, що наразі особливо актуально. Високоякісні продукти від перевірених постачальників, літри дезінфектора, рукавички, маски і щоденна перевірка здоров’я працівників. Кухарі працюють в спеціальних захисних костюмах.

«Наша кухня дедалі більше схожа на медичну лабораторію».

Доставку страв та продукції від закладів Spicy NoSpicy та Odessa можна замовити у межах Києва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: