Елегантні образи від бренда MAZINI
Орієнтир на усвідомлену моду та жіночний одяг поза часом.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Елегантні образи від бренда MAZINI

 

Олег Мазін, засновник бренда MAZINI

MAZINI — український бренд жіночого одягу, який поєднує в собі елегантність, сучасні тренди і класичний дизайн. Засновник компанії — підприємець і колекціонер Олег Мазін, а його бізнес-партнеркою є дружина Марія.

У всіх колекціях бренда можна простежити єдину концепцію, це насамперед жіночні і елегантні силуети. Окрім того, MAZINI пропонує послуги індивідуального пошиття.

Персоніфікований підхід до постійних клієнтів для нас дуже важливий.

«Ми вибудовуємо партнерські довгострокові відносини, тому для нас вкрай важлива репутація, щоби жінки поверталися знову і знову», — коментує виконавча директорка бренда Тетяна Просницька.

Усі колекції бренда відшиваються на власному виробництві, розташованому в одній будівлі з бутиком. Завдяки цьому команда ретельно контролює кожен виріб і впевнена в якості продукції, що випускається.

Ми знаємо, наскільки трепетно і дбайливо наші кравчині ставляться до своєї справи.

Серед істотних переваг — відповідальне ставлення до виробництва та екологічність. Бренд не випускає колекції масово, раціонально підходить до використання матеріалів, а також не застосовує барвники і синтетику.

Наразі нашим ключовим завданням залишається підтримання концепції усвідомленої моди і, звісно, створення якісних та красивих виробів, які будуть поза часом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: