Locals: хустини, що фіксують спогади, від бренду VIGY
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.


Товари та послуги бренду:
хустинки за індивідуальним дизайном.

Засновниці: Марія Вишнівська, Ірина Гиза.

Канали продажу: вебсайт.

Соціальні мережі: інстаграм-сторінка.

VIGY — український бренд хустин, котрі розробляють за індивідуальним дизайном клієнта, 2021 року створили Марія Вишнівська та Ірина Гиза.

Головною ідеєю бренду є бажання зберегти найцінніший досвід, приємні моменти та спогади, переносячи їх на тканину у вигляді унікальної ілюстрації. Така хустина здатна стати особливою річчу у гардеробі та передаватися із покоління в покоління.

«Ми створюємо не просто хустку, а цілу історію. Людина може замовити подарунок, наповнений змістом, лише своїм особистим змістом; можете зробити коханій людині приємно просто так, зафіксувавши найважливіше на улюбленій хустці», — коментують засновниці.

Серед колекцій бренду, де особливе місце займає і патріотична, можна обрати хустини на будь-який смак. Або ж для вас розроблять щось абсолютно унікальне за особистим дизайном.

  Locals — це проєкт, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі — тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: