Locals: капсульна колекція образів від бренда LOVE by Ksenia Karpenko  
«Найголовніше в одязі — подобатися собі».

Бренд авторського одягу LOVE by Ksenia Karpenko вже шостий рік поспіль створює колекції відповідно до типів фігури та особливостей зовнішності, втілюючи в життя лише довготривалі тренди. 

Дизайнерка бренда Kcенія Карпенко закінчила London College of Fashion, де її викладачами були відомі британські стилісти, що одягають Сієну Міллер та Гелену Бонем Картер. Бренд слідує філософії свідомої моди, створюючи одяг, в якому жінки собі подобаються. 

«Немає неправильних фігур, є неправильно підібраний одяг.

Найголовніше в одязі — подобатися собі.

Адже саме у таких образах ми сяємо, випромінюємо радість і енергію, а також надихаємо інших. До того ж одяг, в якому собі подобаєшся, хочеться носити знову і знову, комбінуючи його у різних аутфітах. Це і є sustainable living сучасної жінки», — коментує Ксенія Карпенко.  

У новій колекції дизайнерка активно використовує eco-frinedly тканини. У монохромній капсулі представлені вироби із району, ліоцелу, кашеміру та шерсті, що були добуті дружнім для довкілля шляхом. Варто зазначити, що бренд активно використовує власні авторські принти.

Речі із колекції з легкістю поєднуються між собою і дозволяють створювати різноманітні стильні аутфіти. Із усіма колекціями бренда можна ознайомитися на сайті  lovefp.com та у Instagram

Photo:  Sophia Patrina

Models: Каte Kondtatiuk, Polina Campos Rodriguez 

Style: Ksenia Karpenko 

Style Assistant: Iryna Pryzhyhodska 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: