Locals: колекція дитячого спортивного одягу 1ONA та коментарі світських матусь
Ділимося любов'ю та красою напередодні Дня матері.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція дитячого спортивного одягу від бренда 1ONA

 

1ONA — міжнародний бренд преміального дитячого одягу для занять спортом та ведення активного способу життя. Екологічні тканини, розроблені на одній із італійських фабрик спеціально для бренда, а також унікальний підхід до дизайну та виробничого процесу, дозволили компанії за недовгий час існування отримати безліч схвальних відгуків та вдячних клієнтів не лише в Україні, а й за кордоном.

«1ONA — філософія чемпіонів».

«Як мама двох дітей я повсякчас стикалася з однією і тією ж проблемою: в жодній країні світу я не могла знайти високоякісний спортивний одяг для своєї 3-річної доньки. Якщо були подібні моїм вимогам варіанти, завжди виникали певні питання: чи то тканина занадто жорстка, чи то нитки зі швами всередині занадто грубі, чи то одяг недостатньо теплий і з незручною посадкою, що викликало величезний дискомфорт для моєї дитини. Насправді більшість мам стикаються з подібною проблемою. Тож з 1ONA я створила не просто лінію спортивного одягу, я підняла планку якості на новий рівень», — коментує ідейна натхненниця та дизайнерка бренда Іріша Блохіна.

Іріша Блохіна та Олексій Бринзак з донькою Джекі

З нагоди Дня матері, який усією країною святкуємо вже цієї неділі, матусі на чолі з Ірішею Блохіною з любов’ю до власних дітей діляться цінними життєвими настановами. Усі героїні — в образах 1ONA.

Іріша Блохіна, мама Джекі

Іриша Блохіна з донькою Джекі

Щодня я вчу своїх доньок бути сильними духом і робити все з любов’ю. Ці дві якості є незамінними помічниками в житті. Завдяки їм, мої діти зможуть подолати всі перешкоди і впорається з будь-якими труднощами на своєму шляху. Ці якості дадуть їм можливість сяяти і повноцінно любити те, чим вони займаються.

Єлизавета Юрушева, мама Наталі

Наталі Скічко-Юрушева

Любов — найсильніше почуття на світі! З нею ти можеш творити дива і досягати будь-яких вершин, і саме це — мій найголовніший посил власним дітям.

Валентина Хамайко, мама Мирослави

Валентина Хамайко з донькою Мирославою

Хочу, аби мої діти росли вільними від стереотипів, були незалежними від чужих думок і вміли приймати рішення.

Тетяна Іващенко, мама Віталіни

Віталіна Іващенко

Життя — це подорож, а не змагання. Працюй над тим, аби стати кращим, ніж ти був учора.

Тетяна Савіна, мама Ніколь

Ніколь Савіна

Я завжди пам’ятаю фразу, яку мені говорив мій тато, і я часто повторюю її своїм дітям: «Треба жити так, щоб через багато років, озираючись назад, тобі не було соромно». Світ змінюється, темп життя прискорюється, але я завжди вчу їх слідувати людським цінностям: любові, доброті, чесності, вірності. Звичайно, не завжди виходить, але до цього потрібно прагнути. А взагалі, дуже хочеться нам, батькам, щоб у майбутньому діти стали просто хорошим людьми.

Оксана Бутсан, мама Мей Лін

Мей Лін Бутсан

Думаю, незалежно від того, як змінюється світ, найголовніше — це наші думки. «Якби люди знали, якою силою володіють їхні думки, вони б ніколи не думали негативно!» — одна з найголовніших цитат, яку я часто повторюю Мей Лін. Найбільша перемога — це перемога над негативним мислення. Тому що саме воно не дає нам йти далі, розвиватися і перемагати свої страхи. Саме воно дуже часто не дає розкрити свій потенціал, пізнати себе і красу цього світу.

Ірина Міщенко, мама Софії

 

Софія Міщенко

Щодня я намагаюся передавати дитині якомога більше своєї любові. Безумовної і безоглядної. Думаю, саме материнська любов закладає величезний потенціал для впевненості в собі й захищеності від негараздів в майбутньому.

Валерія Гарагата, мама Влади

 

Влада Нікольченко

«Я прививаю своїй доньці такі якості, як цілеспрямованість, працьовитість, вихованість і відповідальність», — ділиться мама дівчинки. Загалом саме ці якості дозволили Владі стати лідером Національної збірної з художньої гімнастики.

Фото: Михайло Федорак

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: