Колекція джинсового одягу від бренда Aisenberg Denim
«Ми не займаємося модою. Ми виготовляємо відмінні джинси та із задоволення розповідаємо про це».

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція джинсового одягу від бренда Aisenberg Denim

 

Бренд Aisenberg Denim відшиває речі з деніму вже багато років. Це справжній сімейний бізнес, що наразі успішно розвивається в Україні та за кордоном завдяки досвіду поколінь та високій майстерності у швейному виробництві.

«З минулого століття ми шиємо джинси, тому що вміємо. Ми робимо доступним те, що раніше було винятковим і елітним, при цьому залишаючись в сегменті middle», — коментує ідейна натхненниця бренда Тетяна Федосєєва.

Автоматизовані процеси виробництва дозволяють створювати високоякісні джинси на хвилі трендів за доступною ціною. Головна перевага бренда в дотриманні чіткої технології виробництва — від етапу конструювання до фінального етапу прання. Адже саме прання — «washing» — перетворює штани із джинсової тканини на джинси.

«Ми не займаємося модою. Ми виготовляємо відмінні джинси та із задоволення розповідаємо про це».

У процесі виробництва використовується виключно найкращий денім, це вироблена в Індії 100% бавовна, а також органік бавовна італійської фабрики CANDIANI Italy.

Aisenberg активно підтримує рух за відповідальну моду. На фінальному етапі обробки джинсів — пранні, використовується вулканічний камінь (пемза), тим самим бренд відмовляється від хімічної продукції.

При пошитті одягу використовується виключно високоякісна брендована фурнітура Ykk, що дозволяє речі від Aisenberg з часом перейти у vintage.

«Ми створюємо чесний продукт з чесного матеріалу і пропонуємо його за чесною ціною. Ми пишаємося тим, що наше виробництво знаходиться в Україні і наші джинси в сегменті middle народжуються в Одесі», — коментує Тетяна Федосєєва.

Ознайомитися з колекціями бренда можна на сайті Aisenberg Denim.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: