Locals: колекція ексклюзивних меблів від компанії Mebelucci
«Ми створюємо красу, керуючись вашими потребами».

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція ексклюзивних меблів від компанії Mebelucci

 

Роман Скриник та Олександр Девяткін, співзасновники компанії Mebelucci

Компанія Mebelucci вже близько 8 років виготовляє ексклюзивні меблі із першокласної сировини, яку до України доставляють із Італії, Австрії, Німеччини та Іспанії. Основною ідеєю для створення компанії стало бажання майструвати те, що ніхто не в силах повторити, не обмежуючись розмірною сіткою, модельним рядом тощо.

«Ми втілюємо в реальність меблі ваших мрій» — коментують засновники.

Найголовніший принцип, якого позбавлені всі великі компанії, — індивідуальність. Аби залишати за собою право на звання креаторів ексклюзивного продукту, за усі роки роботи майстри Mebelucci жодного разу не виготовили ідентичний елемент меблів.

«Ми створюємо красу, керуючись вашими потребами».

В основі компанії — індивідуальний підхід до кожного клієнта. Як зазначають меблярі, детальна бесіда щодо бачення продукту, вимог та рекомендацій від клієнта — обов’язкова, але зазвичай саме професійний коментар майстра із переліком варіантів та побажань здатен посприяти бездоганному результату, саме тому, на який розраховує клієнт, коли замовляє продукт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: