Колекція кежуал-образів від бренда Kliuzko outfit
З акцентом на комфорт та мінімалізм.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція кежуал-образів від бренда Kliuzko outfit

 

Анна Клюзко, дизайнерка бренда

Kliuzko outfit — український бренд одягу з акцентом на комфорт та мінімалізм. Створюючи колекції, засновниця та дизайнерка бренда Анна Клюзко надихається жінками, яким вдається демонструвати свою індивідуальність та вдало комбінувати речі, орієнтуючись на власний смак, вподобання та настрій.

Особливу увагу бренд приділяє якостi та деталям: від фірмового шильду до упаковки, яку надалі можна використовувати для зберігання речей.

Дівчина, яка обирає Kliuzko outfit, — сучасна та впевнена в собі, вона іде в ногу з часом, не боїться експериментувати та навіть у сучасному темпі обов’язково знаходить час на себе.

«Світ моди змінюється, скорочується кількість тижнів моди, покази відбуваються в діджитал форматі, бренди тримають курс на екологічне виробництво, пошиття в нуль. Зі свого боку бренд Kliuzko outfit також чітко слідує філософії sustainable fashion, відшиваючи обмежену кількість виробів однієї моделі з розрахунком на унікальність», — коментує дизайнерка.

Детальніше про бренд на сторінці Instagram Kliuzko outfit.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: