Locals: колекція одягу для гри у гольф від бренда CARORA
Якість, що гідно конкуруватиме зі світовими брендами.
У

країнський бренд CARORA представив дебютну колекцію одягу для гри у гольф. Наразі ніша профільного спортивного одягу в нашій країні є вільною, тож перед дизайнеркою Яною Каророю стояла надскладна задача — створити образи, які гідно конкуруватимуть зі світовими брендами, що спеціалізуються на одязі для професійних гольфісток.

Яна Карора

Бренд створює одяг із органічних волокон, тобто основною умовою було використання натуральних тканин, що, враховуючи специфіку виду спорту, не є типовим.


Пропрацювавши основні аспекти створення колекції з маркетологами та цільовою аудиторією, дизайнерка представила дві лінійки: одяг із натурального трикотажу — віскози та бавовни, а також одяг із еластичних матеріалів, який безпосередньо використовується для пошиття спортивних колекцій.

«Ми використовуємо виключно італійські тканини. У даному випадку це високі стандарти якості виробництва фабрики, на якій замовляють трикотаж світові бренди першої лінії», — коментує дизайнерка.

Для українських клієнток бренда наразі наявна особлива опція, адже вони мають змогу обрати колірну гаму власного костюма та відшити його за персональними мірками.

Олена Рудик, член правління Національної Всеукраїнської Федерації Гольфу у образі від CARORA

Колекцію бренда для гри у гольф можна придбати у переліку магазинів, що спеціалізуються на професійному спортивному обладнанні, а також на території столичних та заміських гольф-клубів. Детальніше на сайті бренда та у Instagram.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: