Locals: колекція суконь від бренда Step Sista
Історія про жіночу сакральну силу.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція суконь від бренда Step Sista

 

Катерина Олесова та Тетяна Руда, засновниці та дизайнерки бренда Step Sista

Step Sista — це бренд інтелектуального жіночого одягу та аксесуарів, створений дизайнерками Катериною Олесовою та Тетяною Рудою. Розробляючи образи, дівчата надихаються українською традицією народного одягу та арт-середовищем, у якому зростали та розвивалися.

«В основі нашого бренда – вбрання, яке шиємо для себе вже протягом багатьох років».

Образи від Step Sista — це історія про жіночу сакральну силу. Одяг вже встиг припасти до душі творчим особистостям, серед яких багато художниць, акторок та режисерок. Колекції бренда відрізняються особливою елегантністю, вільними силуетами  та соковитими відтінками. Нова капсула суконь не стала винятком.

«Створюючи сукні, ми завжди думаємо про комфорт і елегантність. Кожну з них можна носити як з підборами, так і з кросівками».


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: