Locals: колекція унікальних керамічних виробів від бренда SaGa Pottery
Вишуканий посуд і предмети інтер'єру ручної роботи.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція керамічних виробів від бренда SaGa pottery

 

Олександр Барабанов та Галина Канюка, власники бренда SaGa Pottery

Історія бренда SaGa Pottery розпочалася зі спільного для подружжя Саші та Галини захоплення керамічними виробами. Вже понад 3 роки вони у власній майстерні створюють вишуканий посуд, а також елементи інтер’єру із глини.

«Ми любимо мистецтво, багато подорожуємо, в певний момент захоплювались маслом, писали картини, а потім вирішили спробувати щось нове — ось так глина з’явилася в нашому житті».

Майстерня SaGa Pottery була відкрита у 2017 році. Наразі митці створюють колекції посуду ручної роботи із кераміки, окрім того, мають вдосталь індивідуальних замовлень на предмети інтер’єру і не тільки, співпрацюючи з рестораторами, дизайнерами тощо.

«Процес випалу глини — це містика, диво! Ви ставите в піч одні кольори, а коли виймаєте, отримуєте феєрверк емоцій, адже результат завжди неймовірний: варіації форми і кольору, неочікувані випадковості».

Кредо бренда SaGa Pottery — створювати не просто посуд, а елементи інтерєру, речі, які дарують насолоду, надихають та роблять життя кращим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: