Locals: колекція взуття від бренда MY25
Кожна модель бренда створена за принципом дослідження та тестування.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція взуття від бренда MY25

 

Катерина Лисенко, засновниця бренда MY25

«У гонитві за всім новим (не завжди найкращим) ми часто забуваємо про справжні цінності, відданість яким зазвичай робить нас щасливими», — зазначає засновниця бренда.

Цінності українського бренда жіночого взуття MY25 реалізуються через класику, в звичному розумінні цього слова, і полягають в комфорті, жіночності, чесності по відношенню до себе. Взуття бренда відрізняється високою якістю, комплектуючими преміум-сегмента та ручною роботою, окрім того, за бажанням клієнта майстри MY25 готові створити індивідуальну колодку, що є неабиякою перевагою компанії.

Першою і знаковою моделлю бренда є туфлі-човники, які відрізняються особливо комфортним носиком. Досягти такого результату стало можливим завдяки власним дослідженням компанії, а саме — вивченню особливостей слов’янських жіночих ніг.

Принцип створення кожної нової моделі в MY25 — дослідження та тестування.

Модель не зможе залишитися в асортименті бренда, якщо не стала бестселером протягом одного сезону. Таким чином компанія планує сформувати виключний модельний ряд з 25 найменувань.

«На сьогоднішній день у нас 12 моделей, і ми з упевненістю можемо сказати, що кожна з них перевірена сотнями покупців. Зносивши одну таку пару, дівчата повертаються за другою подібною».

Наразі бренд MY25 представлений онлайн і знаходиться в процесі створення нових моделей, які незабаром будуть доступними на міжнародному ринку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: