Locals: культурно-освітній проєкт про мистецтво, етикет та історію моди One Life Story
Гедонізм як стиль життя.
O

ne Life Story — культурно-освітній проєкт про мистецтво, етикет та моду. Засновниця та ідейна-натхненниця проєкту Анна Гончарова у 2018 році стоврила освітній курс, у межах якого залюбки ділилася власними надбаннями із образотворчого мистецтва, архітектури, етикету та історії моди, а згодом до проєкту доєдналася Світлана Гривківська, що багато років професійно вивчає образотворче мистецтво та етикет. За рік успішного розвитку бренда лекторами One Life Story стали визнані знавці у сфері мистецтва та моди.

Олексій Краєвський, Анна Гончарова, Світлана Гривківська

Кожна лекція від One Life Story — це найнеочікуваніші факти по темі, а також особистий досвід спеціалістів, що безпосередньо мали змогу доторкнутися до існуючих нині першоджерел зі своєї сфери знань.

Гедонізм як стиль життя.

До списку лекторів увійшов Олексій Краєвський  тренінг-менеджер у представництві концерну LVMH (Givenchy, Fendi, Guerlain), а також дослідник коронних коштовностей європейських монархів, що виступає із доповідями на міжнародних конференціях по усьому світу.

Олексій Краєвський

Лектором курсу із образотворчого мистецтва є одна із найтитулованіших мистецтвознавців СНГ, авторка понад 50 книг з мистецтва та художньої літератури, а також понад 2000 статей, що перекладені на кілька мов світу, Анна Володимирська.

Анна Володимирська

Лекції з історії моди готує історик, спеціаліст з історії моди Марина Кацура-Заічковська.

Серед найпопулярніших лекцій культурно-освітнього проєкта: «Ангели та Демони Coco Chanel», «Світ розкоші Cartier», «Жінки, що змінили світ», «Історія французської моди», «Божественний Рафаель і найкрасивіші Мадонни», «Мистецтво розуміти мистецтво» та інші.

Марина Кацура-Заічковська

Серед лекцій від One Life Story, що відбудуться найближчим часом,— «Імпресіоністи — краса ніжності», «Cartier & Tiffany: розкіш ювелірного світу». Детальніше про проєкт у Instagram One Life Story, а такаж на Telegram-каналі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: