Locals: квіткова ферма Florest Farm під Києвом
«Був лише мій сад і велике бажання робити красиво й сезонно».

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Квіткова ферма Florest Farm

Сергій Молчанов, засновник квіткової ферми Florest Farm

Засновник квіткової ферми Florest Farm Сергій Молчанов почав займатися вирощуванням квітів і рідкісних рослин близько 8 років тому.

«У певний момент до мене почали активно звертатися знайомі декоратори і флористи з проханням допомогти в оформленні квітами і, власне, використовувати рослинність з мого саду. Так все і закрутилося.

Був лише мій сад і велике бажання робити красиво й сезонно.

Між тим у мене завжди була мрія створити маленьку ферму», — коментує засновник.

Лише рік тому хобі вийшло на новий професійний рівень — так з’явилася повноцінна квіткова ферма Florest Farm, що розташована під Києвом. На фермі вирощують сезонні квіти на зріз. Увесь посадковий матеріал і насіння Сергій обирає дуже ретельно, більшість імпортується із США, Нідерландів, а також з Азії.

Наше завдання — продемонструвати, що в Україні можна і потрібно вирощувати цікаві декоративні квіти.

На фермі немає промислових теплиць, тому ми не вирощуємо троянди та бузок в січні чи тюльпани у вересні. Лише сезонна рослинність. Насамперед діяльність ферми орієнтована на флористів, квіткові салони і декораторів. До того ж кожен бажаючий може зробити замовлення та оформити яскравий букет для себе або у подарунок.

Ми дуже хочемо радувати сезонними квітами усіх охочих, тому раз на тиждень робимо букет-оберемок — «фермерський мікс» — і розвозимо всім бажаючим.

Інстаграм: instagram.com/florest.farm/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: