Locals: найтитулованіша українська команда чирлідерок ReD FOXES
Дівчата із помпонами, що вже підкорили спортивні арени всього світу.

Наступного року бренд ReD FOXES відсвяткує своє 20-річчя. За цей час найтитулованіша українська команда чирлідерок не лише підкорила спортивні арени у понад 75 містах і 25 країнах світу, а й стала справжнім прикладом для натхнення, створивши цілий рух послідовників.

Олена Рожкова, засновниця ReD FOXES

Сьогодні Олена Рожкова, засновниця та ідейна натхненниця ReD FOXES, розвиває не просто чирлідинг як шоу та вид спорту в Україні, а закохує в нього тисячі поціновувачів професіоналізму, естетики та краси.

ReD FOXES — учасники трьох Олімпіад і трьох Чемпіонатів світу.

Чирлідерки виступали за команди у понад 20 видах спорту. Їм одночасно аплодували 26 135 глядачів на матчі «ЄвроБаскету» в 2015 році та 65 883 футбольних фанів на матчі «Україна-Португалія» в кваліфікації «Євро-2020». 

Не відстає й дитяча команда. Рекордною аудиторією для 145 спортсменок на «Матчі зірок ФБУ-2020» стали 6000 захоплених глядачів.  

ReD FOXES мають стосунок і до моди. У жанрі FASHION ballet чирлідерки вже встигли попрацювати з такими брендами як ANDRE TAN, TAGO, Avtandil. Костюми для основного складу  створює дизайнерка Юлія Айсіна.

Клубну екіпіровку для ReD FOXES розробляє італійська компанія ERREA, яка одягає збірну Франції, Італії та Монако з ігрових видів спорту.

Олена Рожкова разом з ученицями ReD FOXES

Під егідою бренда щороку проходить благодійний турнір для дітей та підлітків ReD FOXES CUP, який за рівнем проведення аж ніяк не поступається Чемпіонатам світу та Європи. 

У межах турніру проходять також і змагання для мам Cheer Мoms. Команда матусь ReD FOXES є багаторазовими чемпіонами України та знаходиться в кроці від п’єдесталу Чемпіонату Європи, тоді як їх діти, вихованці студії ReD FOXES, у складі команди збірної України неодноразово ставали срібними і бронзовими призерами Чемпіонату Європи з чирлідингу.

Один зі слоганів ReD FOXES: «Здоров’я — найвища цінність життя, нехай буде здоровим кожне дитя». Піклуючись про здорову націю, щороку всі команди студії ReD FOXES є невід’ємною частиною благодійних заходів, де проходить збір коштів на обладнання для Центру кардіології і кардіохірургії. 

Розпочинати займатися чирлідингом можна в будь-якому віці. Адже образ дівчинки з помпонами із американських фільмів привертає особливу увагу та жодного не залишить байдужим.

Чирлідинг фізично є легшим за гімнастику та цікавішим за класичні танцювальні дисципліни, оскільки є симбіозом різних видів хореографії, акробатики, гімнастики та мистецтва танцю.

У студіях ReD FOXES проходять заняття для дівчат абсолютно різного віку, починаючи із 3-х років. Чирлідинг чудово підійде для дітей, які мають проблеми з соціалазацією або надлишковою вагою, адже розвиток командного духу та фізичні навантаження — основа цього виду спорту. Ба більше, спорт сприяє формуванню внутрішньої дисципліни, правильної постави, розвиває творчі здібності, вміння працювати на результат та є безмежним простором для самовираження та розвитку емоційного інтелекту. 

Наразі бренд готується до запуску за системою франчайзингу в Україні та світі.

Дізнатися більше про ReD FOXES можна за телефоном +380632330500 та на офіційній сторінці ReD FOXES у Instagram. Дитяча студія чирлідерок за посиланням.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: