Locals: натхненна природою колекція прикрас Ekajewels
Авторські прикраси, що слугують оберегом.


Ekajewels — український бренд прикрас та аксесуарів ручної роботи, який заснувала дизайнерка та майстриня Ека Колюбаєва. Ідея створювати ювелірні вироби виникла кілька років тому. Усе почалося з бажання виготовити ексклюзивні прикраси для себе, що слугували б і оберегом.

«В основі бренду — гармонія та баланс кількох енергій, тому мені подобається експериментувати з різними матеріалами: перлами, напів коштовним камінням, склом і кришталем, комбінуючи їх зі сталлю та сріблом. Це і є пошук рівноваги між, здавалося б, непоєднуваними енергіями», — коментує Ека.

На створення прикрас дизайнерку надихають рослинний та тваринний світ, ну і сама природа.

Екстраординарність, краса, стиль, ніжність, натхнення і любов — ці слова найкраще підходять для опису прикрас Ekajewels. Бренд представлений не лише окремими предметами (серед яких сережки, підвіски, браслети), а й повноцінними лімітованими тематичними колекціями.

У колекції Be wild or Wildlife of butterflies основним елементом є бабка.


Колекція Waterfalls символізує морські хвилі і водоспади. Це лінійка прикрас із хвилястих сталевих ланцюжків та перлів.

Be Queen — квіткова колекція зі скляних та кришталевих намистин у поєднанні з масивними ланцюгами.

Філософія бренду — наповнити життя жінок через прикраси, які поєднанують у собі полярно різні енергії. Зворушлива, емпатична, співчутлива й водночас сильна духом, професіонал своєї справи і заодно лагідна та любляча дружина. Це і є можливість залишатися собою унікальною, не бути схожою ні на кого, не наслідувати штампи, стереотипи чи нав’язані суспільством образи.

Особливість бренду у тому, що майже всі прикраси можна носити як на щодень, так і для особливих випадків. Вони пасуватимуть до одягу в стилі casual, а також — до коктейльних та вечірніх суконь.

«EkaJewels — це настрій та емоція на цілий день, це стильно, витончено та модно, незважаючи на ваш вік, рід занять чи соціальний статус», — запевняє команда бренду.

Детальніше в Instagram бренду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: