Locals: натуральна косметика та парфуми від українського виробника UAKrasa
Нашу косметику купують у всьому світі!

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Натуральна косметика та парфуми від українського виробника UAKrasa

 

Лідія Суярко, засновниця та директорка компанії UAKrasa

Проєкт UAKrasa був заснований у 2015 році як магазин української косметики. Згодом в асортименті з’явилася також нішева парфумерія українського виробництва. Вже за рік компанія запустила веб-сайт і налаштувала власне виробництво. Сьогодні UAKrasa представлена двома магазинами в Україні: у Києві та Львові, а також тисячами покупців по усьому світу.

«Ми маємо постійних покупців в Китаї, Польщі, Латвії, Казахстані, періодично відправляємо косметику практично до всіх європейських країн світу, а також до Північної Америки», — коментує засновниця.

UAKrasa — український проєкт, зосереджений на національному виробнику, якому вдалося сформувати довіру до українського продукту.

Ми дуже переймаємось якістю продукту, що представлений у нас, деякі бренди перевіряємо в лабораторії на чесність.

У співпраці з провідними українськими технологами компанія випускає широкий асортимент продуктів із натуральними складниками під власним брендом UAKrasa, використовуючи компоненти зі швейцарських, німецьких та французьких лабораторій.

Безпосередньо бренд UAKrasa випускає засоби з догляду за обличчям, волоссям та тілом із натуральними складниками.

Серед найпопулярніших — безсульфатні шампуні без силіконів, натуральне мило, м’які гелі для душу, скраби, олії та креми, а також лінійка кремів для догляду за обличчям.

У виробництві бренд використовує пептиди нового покоління, новітні зволожуючі активи, зокрема, виморожене вино, що забезпечує швидкий ліфтинг, екстракти артишоку та кресс-салату, що захищають від забруднення наколишнього середовища та запускають процес детоксикації, швейцарську морозостійку водорість, що сприяє ліфтингу і покращує колір обличчя, екстракт з меду чорної бджоли, який вирівнювє тон шкіри, відновлює мікробіому шкіри та зменшує прояви акне. Важливим та цінним продуктом також є олія коноплі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: