Нова колекція бренда Malva Florea
На створення колекції FW 20/21 дизайнерку надихнули вишукані вироби з гутного скла.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Колекція Malva Florea FW 20/21

Мальва Вербицька, дизайнерка бренда Malva Florea

Бренд Malva Florea засновано в 2005 році дизайнеркою Мальвою Вербицькою. Завдяки показам колекцій в Україні та за кордоном компанія швидко знайшла своїх шанувальників. Вишивка, ручна робота, використання інноваційних рішень в роботі з матеріалами, креативні дизайн-ідеї та неповторність образу — основа творчого ДНК Malva Florea.

«У творчості завжди потрібно бути готовим до експериментів і пошуку нового», — коментує дизайнерка.

У 2018 році відбувся ребрендинг, завдяки якому дизайнерка вийшла на зовсім інший рівень: нова історія розпочалася з показу на головному подіумі UFW, після чого пройшов показ колекції Resort на Майорці.

Джерелом натхнення для створення колекції FW 20/21 стала філігранна майстерність у створенні виробів з гутного скла. «Гута» як в німецькій, так і в латинській мовах означає «краплю». Саме таким чином ще в стародавні часи називали майстерні з видувки скла в Західній Європі.

У силуетах і формах нової колекції Мальва Вербицька відтворює урбаністичні й опуклі форми, пластику, декоративність, гру кольору на перетинах скломаси. Розширивши лінію плеча, додавши об’єм в рукавах та візуально звузивши талію, дизайнерці вдалося зберегти легкість образу. У лінійці присутні знакові моделі Malva Florea: вечірні та smart casual костюми, а також сукні з використанням сітки.

Нововведення від бренда – стильні пуховики з авторськими принтами, натхненними гутними виробами українських склодувів.

У колекції використовуються традиційні сезонні матеріали: костюмна вовна, кашемір, вовна-акрил, еко-хутро, а також сітка, шовк і котон. Палітра запозичена з арсеналу склодувної майстерні: ультрамарин, чорний, чорний з сивою димкою, димчасто-сірий, бежевий, молочний, темно-зелений (у принтах), відтінок темного срібла.

Фото: Stephan Lisowski

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: