Locals: нова символічна колекція прикрас від бренда rockah.
Лейтмотивом став вислів «Любов переможе все».

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Нова колекція прикрас від бренда rockah.

 

Роксана Романенко, засновниця та дизайнерка бренда rockah.

Кожна прикраса бренда rockah. створена вручну, а основною місією компанії є популяризація та підтримка локального ручного мистецтва і нового покоління українських майстрів.

Amor Vincit Omnia — «Любов переможе все».

Лейтмотивом нової колекції бренда дизайнерка Роксана Романенко обрала вислів на латині AVO або Amor Vincit Omnia, що відсилає до рядка з десятої еклоги Вергілія «Все перемагає любов, і ми любові підкоримося».

У межах нової колекції бренд продовжує досліджувати естетику епохи Відродження. Поціновувачі елегантних прикрас безперечно звернуть увагу на персні, підвіски і намиста з символічними значеннями і латинськими написами. Аби надати колекції характерного автентичного стилю, майстри використали виключно традиційні методи старіння і патинування.

Золоті й патиновані персні та підвіски у формі якоря нагадують про стародавніх мандрівників і натякають на зв’язок із попередньою колекцією rockah. «Скарби Сирени».

Прикраси з написом Flamma, що в перекладі з латині означає «Гори, пожежа, вогонь, пристрасть», зачарують як чоловіків, так і жінок своїми вогненними насиченими відтінками. Моделі із колекції виконані в техніці вибивання металу – їх можна надягати як на мізинець, так і на великий палець.

Важлива частина колекції – сигнети із бронзи в позолоті 18 каратів у натуральній патині. Вони є символом братерства, таємного товариства і причетності до прихованих знань. П’ять жестів рук – п’ять змістів, що мають відгомони в християнстві й таїнствах того часу.

Mano Veritas — істина одна, одне життя, одна любов, один бог. Mano Fortuna – на удачу; закріплення бажання. Mano Figa – символ жіночого начала, родючості, використовується для відлякування невдач, від врочення. Mano Carnuto – роги, використовується для захисту від заздрісників. Mano Beneficium – благословення, символ віри, вищого сенсу, долі.

Окрім того, в колекції є окрема капсула лімітованих виробів. Вона створена в колаборації з українською художницею-акварелістом Анастасією Цюпко. Символи, що використовуються в капсулі, – журавель, рука та чайні троянди, що характеризують любов, духовність, надію та віру. Всі підвіски з мініатюрами надягають на базу або браслет із перлів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: