Образ ельфи в колекції бренда Serebrova
Соковита колірна гама та жіночні силуети.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Образ ельфи в колекції Serebrova SS`20

 

Понад 20-річний досвід у модній індустрії та академічний фундамент дозволяють Олені Серебровій, дизайнерці українського бренда Serebrova, невимушено поєднувати в образах різноманітні стилі, несподівані матеріали і унікальний фантазійний крій.

У сезоні весна-літо 2020 бренд представив колекцію одягу, натхненну міфологічними річковими ельфами. Кожна деталь колекції закликає до руху. Яскраві тканини, розписані об’ємними пастозними мазками, гармонійно поєднуються з легкими напівпрозорими матеріалами. Об’ємні драпірування і плісировка додають образам динамічності, нагадуючи стрімкий потік ріки.

У колекції використовується бавовняна мережка фасонної плісировки, костюмна тафта на шовковій і бавовняній основах, плісирована сітка, а також шифон. Колірна гама передає соковиту рослинність річкового острова і мінливу гладь води — від світло-блакитних до драматичних передгрозових відтінків. Унікальної «крафтовості» образам надають шифонові квіти ручної роботи і стьобані елементи.

Детальніше про бренд на сторінці Instagram Serebrova.

Фотограф: Артем Сах

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: