Locals: онлайн-консультації фізичних терапевтів від «Разом Rehab»
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Locals — це проєкт JetSetter.ua, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі тут.

«Разом Rehab»

«Разом Rehab» — онлайн-консультації фізичних терапевтів для тих, хто потребує реабілітації (травми, біль, поранення, ампутації, інсульт, відновлення після пологів). Окрім того, у межах проєкту запровадили профільні вебінари для фізичних терапевтів, а також ефіри для усіх верств населення про здоровий спосіб життя.

Усі фахівці працюють за принципами доказової реабілітації. «Разом Rehab» є першими представниками телереабілітації в Україні. Завдяки цьому пацієнт отримує допомогу за доступною ціною та має змогу взаємодіяти зі спеціалістами із будь-якого куточка світу.

Освітні проєкти «Разом Rehab» для професіоналів базуються на сучасних доказових знаннях, протоколах і методиках, які лектори вивчали в освітніх закладах світу. Вебінари для охочих зосереджені на оздоровленні і вирішенні основних проблем зі здоров’ям.

Тип послуг: онлайн-консультації фізичних терапевтів.

Засновник: Ольга Бойко.

Наявність зареєстрованої торгової марки: наявна.

Канали продажу: сторінка для запису із переліком послуг інстаграм-сторінка.

Система надання послуг: онлайн-консультації через зручні месенджери (Zoom, Skype, Telegram) тощо.

Благодійні ініціативи, що підтримує проєкт

Фахівці «Разом Rehab» безкоштовно допомагають із реабілітацією усім українцям, що постраждали під час війни: хто відчуває біль, отримав травму чи поранення, був вимушений переселитися або живе в гарячих точках; служить в ЗСУ чи ТРО, працює у ДСНС; медикам, що допомагають пораненим; пенсіонерам, людям із обмеженими фізичними можливостями, малозабезпеченим родинам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: