Locals: онлайн-платформа для продажу і покупки pre-owned брендових речей The Originals
Екологічний підхід до споживання набирає обертів!

Свідомий шопінг — це не просто данина моді, а частина способу життя, який залюбки переймають усе більше людей.

The Originals — перша в Україні онлайн-платформа для продажу і покупки pre-owned брендових речей класу люкс. Окрім того, сервіс пропонує абсолютно нові речі провідних брендів зі знижкою до 80%.

Ольга Кедик, спів-засновниця та керуюча партнерка The Originals

«Ми віримо, що своїм усвідомленим ставленням до шопінгу значно зменшимо навантаження як на планету, так і на наші гаманці. При цьому, маємо усі шанси виглядати блискуче, інвестуючи в речі з вічними цінностями», — коментує Ольга Кедик.

Fashion resale, або вторинний шопінг — це не майбутнє, а вже давно сьогодення! Кейт Мосс, Дженніфер Еністон, Кендалл Дженнер і Кім Кардаш’ян хоч і належать до різних поколінь, але їх об’єднують свідомі звички щодо шопінгу. Сьогодні світові селебріті пишаються любов’ю до усвідомленої моди і ведуть за собою вірну армію молодих послідовників.

«Ми не створили ресейл, але ми його неабияк еволюціонуємо! Наша пристрасть — технології та еволюція бізнесу. Наша ключова цінність в роботі — екологічність», — діляться представники команди The Originals.

Низка переваг The Originals

The Originals пропонує знакові брендові речі за більш доступною ціною, при тому, що процес шопінгу залишається таким самим приємним, як і в люксовому бутику.

The Originals — це суспільство однодумців зі спільними цінностями, любов’ю до моди, якісного шопінгу, а також до планети, на якій ми живемо.

The Originals попіклується про те, аби гардероби модниць оновлювалися значно частіше та за максимально приємний бюджет, і, що важливо, без шкоди для навколишнього середовища.

Сервіс є максимально комфортним як для бажаючих оновити власний гардероб ексклюзивним брендовим одягом, так і для тих, хто бажає знайти другий дім улюбленим речам.

Потрапляючи до команди The Originals, кожна річ проходить  оцінку достовірності з додатковою зовнішньою експертизою для певних ексклюзивних товарів. Платформа забезпечує безкоштовну доставку, а також можливість повернення речі безпосередньо кур’єру, або протягом 7 днів з моменту покупки.

Зробити покупку, продати улюблену річ, а також детальніше дізнатися про сервіс можна на сайті, та у Instagram.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: