Locals: онлайн-тренування від спортклубу Smartass
Незважаючи на карантин, не варто ставити власне здоров'я на паузу!

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Онлайн-тренування з тренерами спортклубу Smartass

Катерина Кузьменко, співзасновниця та ідейна натхненниця Smartass

Поки карантин офіційно триває, закликаємо активно тренуватися вдома, адже літо вже зовсім поруч. Один із найкрутіших варіантів пропонує Smartass. На період карантину спортклуб працює в онлайн-форматі.

 

Smartass сьогодні — це класна можливість не ставити власне здоров'я на паузу!

На постійних клієнтів спортклубу та на тих, хто нарешті наважився приєднатися, чекають тренування Barre, Total Body, Stretching, а також оновлені формати Tae Bo, Kundalini Yoga та ще багато іншого. Вартість одного тренування — від 72 грн. Дізнатися розклад, записатися і придбати заняття можна на офіційному сайті.

Окрім того, у всіх бажаючих є можливість потрапити на попередні заняття, для цього необхідно записатися на них на сайті й отримати посилання на збережений ефір в архіві записів.

Будь SОЖ! Займайся зі Smartass онлайн та офлайн.

З 22 травня спортклуб сподівається відкрити свої двері для очікуваних офлайн-тренувань у звичній драйвовій атмосфері.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: