Locals: популярні бренди натуральної косметики в інтернет-магазині Lantale
Органічна косметика вітчизняного виробництва.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Популярні бренди натуральної косметики в  інтернет-магазині Lantale

 

Інтернет-магазин Lantale — нова платформа, де представлена косметика із натуральним складником. На сайті зібрані найкращі торгові марки натуральної та органічної косметики вітчизняного виробництва, серед яких такі відомі бренди як Dushka, Mr.SCRUBBER, Joko Blend, HILLARY, Marie Fresh Cosmetics, VitaminClub та інші.

Завдяки функції «Порівняння товарів» потенційний покупець має змогу зрівняти товари за основними параметрами та обрати найкращий для себе продукт.

Більше того, кожен бажаючий має змогу детально вивчити склад продукту із додатковим коментарем щодо розшифровки компонентів.

«Чим більше в складі незнайомих слів, тим підозрілішим здається продукт, чи не так? Ми передбачили це і розробили на сайті спеціальний довідник складів. З ним ви станете справжнім експертом в питанні косметики, адже для кожного товару є деталізований опис компонентів», — коментує власник Андрій Зотов.

Окрім назви компоненту вказаний вплив на шкіру або волосся, походження інгредієнта і навіть його шкода для організму, якщо така є.

«Ми розповідаємо всю правду, аби ваш вибір був максимально усвідомленим, а косметика приносила виключно користь. Це пріоритет нашого інтернет-магазину».

Аби ознайомитися із асортиментом товарів переходьте на сайт Lantale.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: