Locals: рослини, вкриті сріблом та золотом у ювелірному бренді FLORA
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Locals — це проєкт JetSetter.ua, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі тут.

 FLORA

FLORA — ювелірний бренд, в основі якого рослини, покриті шаром чистого золота чи срібла. Всередині кожної прикраси міститься справжнісінька рослина. Унікальна технологія виготовлення забезпечує появу неймовірно складних виробів, що не мають світових аналогів. Серед тисяч прикрас FLORA двох однакових не знайти. Ручна робота в поєднанні із сучасними технологіями дозволяють створювати абсолютно унікальні витвори мистецтва.

«Як же це з’єднується? Чим скріплені прикраси FLORA? Зізнаюся, у мене є секретний інгредієнт. Втім, ви всі його знаєте. Це любов. Саме її я додаю до усього, що з’являється у моїх руках», — коментує дизайнер бренду Костянтин Лісаковський.

Товари та послуги бренду: ювелірні прикраси.

Засновник: Костянтин Лісаковський.

Наявність зареєстрованої торгової марки: наявна.

Інтернет-магазин: https://flora.jewelry .

Канали продажу: сайт, інстаграм-сторінка.

Система доставки: доставка поштою по всьому світу.

Благодійні ініціативи, що підтримує бренд

Серед благодійних ініціатив бренду — обмін прикрас на пожертви в «Червоний Хрест», а також допомога локальному ком’юніті у Дрогобицькому районі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: