Locals: шовкові аксесуари зі стильними принтами від бренду D.OLYA
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.


Товари та послуги бренду:
шовкові хустини.

Засновниця бренду: Ольга Дворянська.

Канали продажу: вебсайт.

Соціальні мережі: інстаграм-сторінка.

D.OLYA — український бренд ексклюзивних шовкових аксесуарів, заснований мисткинею Ольгою Дворянською 2015 року. Кожен виріб бренду — це унікальна історія, яка об’єднує минуле та майбутнє, мистецтво та моду, традиції та інновації. Хустки виготовляють з італійського шовку найвищої якості, а обробку канту виробу майстрині виконують вручну.

Нині у скарбничці бренду — низка знакових колекцій, зокрема, створених у колаборації.

Колекція хустин «Мрії», створена в колаборації з Тіною Кароль

Серед особливих сервісів, які пропонує бренд, — розробка виробу за індивідуальним дизайном та ініціалами клієнта. Така хустина здатна стати особливим подарунком для дорогої серцю людини.

Робота над новою колекцією триває від 2-х до 6-ти місяців. Крім новинок, варто ознайомитися і зі знаковими лінійками бренду, які залишаються популярними крізь роки.

Загалом на сайті можна знайти багато виробів на різну тематику, у тому числі з орнаментами, де прослідковується трансформація української спадщини у сучасний дизайн.

Locals — це проєкт, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі — тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: