Locals: швейне виробництво для преміумбрендів COTTO
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Товари та послуги бренду: швейне виробництво.

Засновники: Дар’я Ополонець, Олександр Шуляренко.

Соціальні мережі: інстаграм-сторінка.

COTTO — швейне виробництво для преміумбрендів, що розташоване у Києві і спеціалізується на повсякденному одязі та працює з різними типами виробів та матеріалів. Його створили 2010 року. За цей час виробництво вибудувало тісні взаємини із локальними та міжнародними брендами. Із плином часу воно модернізувалося та розвивалося і, як результут, здатне закривати широкі потреби клієнтів.

СОТТО займається безпосередньо розробкою колекції, комплектацією всієї необхідної документації (розробка лекал та техпослідовності), створенням семплів для затвердження моделей та пропрацюванням технології виробництва, що необхідна для подальшого тиражування розроблених виробів.

Виробництво може випускати близько 1000 одиниць виробів на місяць та працює з великим спектром типів тканин, які частково також представлені в офісі компанії для замовлення.

Серед додаткових сервісів виробництва — принтування та брендування тканин, можливість замовити бірки або обрати фурнітуру тощо.

«Ми знаємо, як важливо бути надійним, стабільним та відповідальним партнером. Від нас ви не почуєте «не знаємо», а лише — «ось, є кілька варіантів, як досягнути результату». Наші цінності — якість за будь-яких умов, емпатія, надійність, професійний підхід до улюбленної справи», — коментують засновники.

Locals — це проєкт, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі — тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: