Locals: святковий та повсякденний одяг для дівчаток від бренду Little Lovelies
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Товари та послуги бренду: дитячий одяг.

Канали продажу: вебсайт.

Соціальні мережі: інстаграм-сторінка.

Бренд одягу для дітей Little Lovelies створили 2015 року в Одесі. Нині продукцію бренду made in Ukraine купують матусі із різних куточків світу. Серед асортименту — одяг та аксесуари для новонароджених та дівчаток до 10 років. Святкові сукні та костюми на щодень, верхній одяг та образи на літо, серед яких і колекція стильних купальників — асортимент величезний і систематично оновлюється.

Є також образи для мами та доньки, що користуються особливою популярністю.

Бренд має власне виробництво зі штатом понад 20 працівників, які піклуються про вибір тканин, створення та відмінну якість продукції.

«Для нас немає нічого дорожчого за дитячі посмішки, тому ми з великою відповідальністю ставимося до кожного наряду та робимо все, щоб у нашому одязі дівчата почували себе найгарнішими та найщасливішими», — діляться співзасновниці Вікторія та Тетяна.

Locals — це проєкт, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі — тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: