Підтримую лікарів
Locals: трансформація образів від бренда CARORA
«Завдяки зйомним елементам і деталям ми робимо одяг багатофункціональним».

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Трансформація образів від бренда CARORA

 

Яна Шабатіна, дизайнерка бренда CARORA

CARORA — український бренд жіночого одягу, створений в 2017 році дизайнеркою Яною Шабатіною. Ідеологія бренда об’єднує в собі зручність та красу, а також органічний підхід та можливість до трансформації.

«Ми створюємо одяг в стилі casual chic, а завдяки зйомним елементам і деталям робимо його багатофункціональним», — коментує дизайнерка.

При створенні колекцій CARORA віддає перевагу європейським натуральним тканинам. Пізнаваною і невід’ємною деталлю бренда є тасьма або декоративна блискавка, яка прикрашає кожну річ.

Дівчина CARORA — сучасна і зваблива. Вона формує свій індивідуальний стиль і веде активний спосіб життя. Вона піклується про природу, любить світ і відкрита йому.

«Ми завжди робимо акцент на тому, що одяг CARORA виробляється із якісних натуральних тканин. Це філософія бренда. Нам важливі ті переваги, які дають натуральні тканини. Від антиалергенних якостей до переробки тканин і вторинного виробництва».

Із сезону в сезон бренд працює над тим, аби створювати одяг, що буде актуальним поза часом.

Ознайомитися з усім асортиментом бренда можна на сайті: сarorastore.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: