Locals: трендові прозорі моделі взуття у новій колекції LOOKIE Atelier

Товари та послуги бренду: взуття.

Канали продажу: вебсайт.

Соціальні мережі: інстаграм-сторінка.

LOOKIE Atelier — український бренд взуття, заснований 2015 року як ательє, що розробляло унікальні пари на замовлення. За три роки роботи у форматі ательє в команди бренду сформувалося власне бачення елегантного та жіночного взуття. Уже 2018 року вони представили перша власну колекцію.

Наявність власного виробництва повного циклу дозволяє бренду бути максимально гнучким та просувати своє бачення свідомого виробництва та взаємодії з клієнтом. Бренд прагне, щоб розмір та особливості стопи не були перешкодою до отримання бажаної пари взуття, тому розмірна сітка від 33 до 44 розміру, а всі пари з колекцій шиють під замовлення за мірками стопи. Велику увагу приділяють комфорту та зручності моделей, довговічності та високій якості матеріалів.

Команда LOOKIE Atelier ретельно обирає та аналізує сучасні тренди, знаходить цікаві можливості їхнього поєднання з класичними формами взуття. Результатом є добре зрозуміла класика в новій інтерпретації, чи то вибіркова інтеграція тренду, стильний акцент, чи поєднання кольорів та матеріалів.

Нині LOOKIE Atelier презентує нову колекцію The Everyday Intimacy, яка є втіленням чуттєвості та відкритості до світу. Джерелом натхнення для створення колекції стала прозора жіноча білизна та купальники — їхня геометрія, насичені кольори та деталі: вишивка на прозорій сітці, бантики, вузлики, шнурівка корсетного типу, насичений жовтий та блакитний.

Основний матеріал колекції — прозора взуттєва сітка, що дає відчуття роздягненості та є чудовим матеріалом для літніх моделей взуття.

«Спочатку ми пошили сітчасті балетки для себе, щоб протестувати матеріал. А потім зрозуміли, що він є найкращим рішенням на літо. Він — міцний, гарно пропускає повітря, не розтягується і не натирає, краще адаптується до мірок стопи та головне — дихає».

У новій колекції LOOKIE Atelier можна знайти взуття до будь-якої події: яскраві балетки, витончені мюлі, ефектні босоніжки, а також тендітні човники, декоровані бантиками.

Особливої уваги варта пара Mariyka Lingerie, натхненна контрастним мереживом білизни. Вона повністю передає витонченість та чуттєвість своєї власниці. Подібна модель у соковитому жовтому кольорі не лише забезпечить комфорт, але й стане яскравим акцентом. Вона легко та невимушено доповнюватиме щоденні аутфіти. Акцентом колекції стали балетки Mariyka Crystals з вишитими вручну кристалами. У лінійці присутні також більш мінімалістичні пари.

Нова колекція гармонійно поєднує в собі романтику теплих днів та естетику жіночої білизни. Всі пари взуття створені для того, аби ви відчували легкість та комфорт кожного дня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: