Locals: центр розвитку дітей із особливими освітніми потребами FamilyHub
Новий рівень у галузі інклюзивної освіти.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

FamilyHub — центр розвитку дітей з особливими освітніми потребами

 

Людмила Ященко, власниця центру розвитку дитини FamilyHub

FamilyHub — центр розвитку дитини у місті Боярка під Києвом. Але дещо робить це місце особливим серед різномаїття дитячих центрів. Власниця FamilyHub Людмила Ященко зробила його інклюзивним. Так, на розвиваючі заняття до центру можуть приходити діти з особливими освітніми потребами.

«Поштовхом для створення дитячого центру стали власні діти. А першими клієнтами — діти подруг та знайомих, серед яких були дітлахи з аутизмом, затримкою мовлення та іншими особливостями.

Для мене було очевидним, що ці діти такі самі, як і решта. Вони так само потребують любові, поваги та хочуть розвиватися і навчатися.

Необхідно лише створити умови, в яких їм буде комфортно працювати, і, звісно, забезпечити їх додатковими матеріалами та обладнанням», — коментує власниця.

За досить недовгий час існування центр встиг отримати два гранти: на створення темної сенсорної кімнати (кімнати емоційного розвантаження) та зали для сенсорної інтеграції і адаптивної фізкультури. До команди центру приєдналися корекційний педагог, психолог та логопед. У міні-садочку зробили 2 інклюзивних місця. Протягом двох років корекційні заняття пройшли понад сто дітлахів.

«Вірю в кожного з них і запрошую до знайомства з центром тих, кому цікавий формат, в межах якого можна об'єднати на заняттях звичайних діток і діток з особливими освітніми потребами».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: