Locals: твої бездоганні 25 пар кастомізованого взуття від бренду MY TWENTY FIVE
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Locals — це проєкт JetSetter.ua, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі тут.

MY TWENTY FIVE 

MY TWENTY FIVE — український бренд взуття, створений Катериною Лисенко у 2016 році. Дизайнерка впевнена, що у справжньої дівчини не буває забагато взуття, проте принаймні 25 лаконічних пар здатні втамувати її спрагу.

Бренд втілює пристрасть та елегантну сексуальність із нотками драматизму, а також засвідчує вишуканість і безперечну жагу до комфорту. Дівчина MY TWENTY FIVE може бути ким завгодно, найголовніше — впевненість у собі та своїх бажаннях. Сміливість — це те, із чим вона іде по життю, завжди прагнучи більшого, адже one is not enough (саме так звучить слоган бренду).

«Ми знаємо напевне, що комфорт має значення, саме тому прихильні до ідеї кастомізації. Ми провели дослідження на сотнях жіночих ніжок, щоби отримати ідеальні мірки. Наразі ви можете замовити пару взуття MY TWENTY FIVE із уже наявних у колекції, проте ми залюбки створимо ідеальну пару за вашими мірками у режимі pre-order», — ділиться Катерина Лисенко.

Товари та послуги бренду: взуття.

Засновник: Катерина Лисенко.

Наявність зареєстрованої торгової марки: наявна.

Інтернет-магазин: відсутній.

Канали продажу: мультибрендова платформа Angel for Fashion, інстаграм-сторінка.

Система доставки: наразі бренд працює над тим, аби перемістити виробництво з України до Європи, а також приймає замовлення у режимі pre-order.

Благодійні ініціативи, що підтримує бренд

50% від продажів товарів, що наразі є у наявності, бренд переказує на підтримку Збройних Сил України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: