Locals: українська компанія вин 46 Parallel Wine Group
Нові винні бренди, які закохають у себе весь світ.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Компанія вин 46 Parallel Wine Group

 

Компанія 46 Parallel Wine Group – це українська сімейна компанія, створена Анною і Тарасом Горкун та презентована на початку 2020 року. Компанія виробляє українські вина європейської якості, а її місія – стати візитівкою України на світовому винному ринку.

В основу бізнес-моделі сімейного винного дому закладена соціальна відповідальність. Компанія розвиває та підтримує українських виноградарів, гарантуючи їм стабільні закупівлі. Окрім того, дбає про відповідальне ставлення до землі, на якій зростає виноград, дотримуючись усіх технологічних стандартів вирощування, збору та перетворення ягід на високоякісне вино.

Бренди компанії

 

До складу компанії увійшли два бренди — 46 Parallel та Apostrophe.

«Назва першого походить від назви компанії, а та — від 46-ї паралелі, де народжується виноград та розташовані виробництва наших вин», — коментують засновники.

Це добре відома багатьом виноробам «винна паралель», адже вона проходить і через відомі регіони Бордо та Бургундія.

Під брендом 46 Parallel об’єднані преміальні вина – Grand Admiral та El Capitan.

Лімітована колекція преміальних авторських вин – Grand Admiral – вироблена з найкращого добірного винограду. Колекція складається з тихих марочних вин Grand Admiral, що пройшли 24-х місячну витримку у французьких дубових бочках, та налічує менш ніж 2 800 пляшок з винограду 2016 року врожаю, що вже доступні для смакування чи закладання у власну винну колекцію. Та колекції з 3 000 пляшок Grand Admiral Brut, – створеного за класичним методом шампанізації з винограду врожаю 2018 року, – його буде презентовано восени 2020 року.

El Capitan — це лімітована колекція вишуканих легких преміальних вин українського виробництва, для створення яких був відібраний найкращий виноград сорту Pinot: Pinot Blanc, Pinot Gris, Pinot Meunier та Pinot Noir. Лінійка доповнена фірмовим рожевим та білим брютом від 46 Parallel Wine Group.

Від самого запуску ці колекції вражають іноземних та українських винних експертів вишуканим смаком і довершеним дизайном.

На дегустації в США під час виставки Barolo Barbaresco World Opening 2020, міжнародний винний експерт із США Michael Schaefer високо оцінив Grand Admiral Cabernet Sauvignon – Saperavi – Merlot: «Колір глибокий, насичено-темний рубін у склі з фіолетовими відблисками. В букеті переважають густі чорні фрукти. Смак досить пишний, складний, з хорошою текстурою. І з різною гамою темних фруктів і бочкою для балансу. Післясмак досить тривалий. Загальне враження позитивне. Перспективи у вина, на мій погляд, на світовому ринку хороші».

А на дегустації в Парижі під час виставки Wine Paris & Vinexpo Paris, вино El Capitan Pinot Gris зачарувало французького експерта Pascal Sirat: «Це хороше вино як для романтичних вечорів, так і для веселої галасливої ​​компанії. Якщо це новинка на ринку України і Європи, то я впевнений, що від покупців у нього відбою не буде. Чудова робота!».

Окремий бренд компанії – Apostrophe, перший український емоційний винний бренд. Вина Apostrophe створені для щасливих моментів і святкового настрою, вони легкі й стильні, яскраві та молодіжні.

Бренди об’єднані слоганом Proudly Ukrainian. Ми пишаємося якістю і походженням свого продукту й впевнені, що зможемо закохати увесь світ в українські вина.

«Ключова формула нашої компанії така: ми, українці, пропонуємо український продукт, акцентуючи на його виключній якості і вітчизняному походженні.

Ми виробляємо вино, яким пишаємося, і цим доводимо, що Україна вміє і може робити найкращі вина.

Аби сприяти розвитку виноробства і збільшити кількість якісного українського вина, наша компанія у лютому 2020 створила WineHub – інтерактивний майданчик для комунікації бізнесу, який працює із виноробною галуззю або безпосередньо задіяний у ній. Чим більше з’явиться адвокатів та амбасадорів якісного українського вина, тим кращою буде вся галузь і економіка України загалом».

Дізнатися більше інформації про бренди та придбати вина можна на сайті компанії: 46parallel.wine

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: