Locals: український бренд нішевих парфумів Soul Of Mine
Аромати, створені спільно із провідним парфумером зі світовим ім’ям.

Soul Of Mine — український бренд нішевих парфумів, створений спільно із провідним парфумером Крістіаном Провензано, що співпрацював із різноманітними світовими компаніями, серед яких Agent Provocateur, Boadicea the Victorious, Anna Sui та інші.

Засновниця Soul Of Mine — одеситка Ольга Юрченко — підійшла до заснування бренду із особливою любов’ю та зі знанням усіх тонкощів роботи з нішевими парфумами, адже кілька років була представницею арабських марок ароматів на території України, а у 2017-му створила французький бренд нішевих ароматів Noble Royale Perfumes, що наразі наявний ​​у Лондоні, Бахрейні, Омані, Саудівській Аравії, Парижі, Іспанії, ОАЕ, Ізраїлі, Мілані тощо.

Назва марки Soul Of Mine, що перекладається як «душа моя», є своєрідним зверненням до коханої людини, що пронизане ніжністю. Хоча бренд орієнтований на українського споживача, він вже встиг полюбитися поціновувачам вишуканих ароматів у різних куточках світу та був розпроданий іще до офіційного релізу.

До колекції Soul Of Mine увійшли три аромати: TWIRL, що відображає почуття та переживання закоханості, SEDUCTION — про пристрасть та спокусу і TREASURE, який втілює емоцію від чоловіка мрії. Інгредієнти для ароматів замовляють у Франції, а от виробництво зосереджене в ОАЕ.

«Бренд створений у великій любові. Це емоції, які відчуває людина на певному етапі життя, це почуття, що окриляють. Це про ніжність дотику, нові роздуми про звичні речі, найвища цінність близькості, свобода вибору. Це, врешті, про справжнє кохання», — ділиться власниця Soul Of Mine Ольга Юрченко.

До слова, в Україні аромати можна замовити онлайн. До того ж марка буде представлена ​​в мережі BROCARD.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: