Locals: від деніму до трендової сітки — сумки із нової колекції Lona Prist

Товари та послуги бренду: сумки та аксесуари.

Засновники: Альона Пріст.

Канали продажу: вебсайт, столичний ЦУМ.

Соціальні мережі: інстаграм.

Lona Prist — український бренд сумок та аксесуарів, заснований Альоною Пріст 2018 року. Для виробництва бренд використовує лише найкращі італійські матеріали, проте створює всі моделі в Україні вручну за авторською конструкторською технологією.

Перша модель сумки Lona Prist з’явилася за рік до офіційної презентації бренду й отримала назву Nikol, на честь доньки дизайнерки. Врешті саме ця модель стала знаковою та найбільш бажаною серед клієнтів.

Дизайнерка бренду Альона Пріст

«Моя найголовніша мета — розвивати та популяризувати український продукт та створювати речі, які будуть жити у вашій колекції вічно», — ділиться дизайнерка.

Серед поціновувачок бренду не тільки українки, а й жінки із різних куточків світу. До речі, першою іноземною клієнткою стала дружина посла Катару, а цьогоріч сумку Lona Prist обрала для себе директорка національного музею Монако.

Кастомна благодійна лінійка, розписана вручну українською художницею Сонею Морозюк

У цьому сезоні Lona Prist представляють нову колекцію Cruise’23. Традиційно у дизайні виробів прослідковується естетика авангарду та супрематизму. Атмосферу ж кампейну диктує стан нового початку та внутрішньої трансформації, а вода в кадрі нагадує про відчуття втраченої точки опору, знайоме майже всім українцям.

Колекція бренду поповнилася новими моделями з блакитного та синього деніму: Folder Bag та Phone Bag. Сумка-тоут із сіткою 5×7 Net Bag, крім коричневого, тепер представлена у відтінку хакі, а вже знакові моделі 3×4 та 3×2 доступні у молочному, чорному та карамельному кольорах.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: