Locals: взуття MARSALA — від витончених підборів до черевиків для ЗСУ
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Locals — це проєкт JetSetter.ua, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі тут.

MARSALA

MARSALA — бренд взуття сегмента преміум, заснований у 2015 році фотографинею та режисеркою Марією Маслій з великої і щирої любові до взуття. Асортимент мінливий, як настрій будь-якої дівчини: все починається з підборів і закінчується блискучими кросівками та кедами для максимально комфортного та вишуканого виходу у світ.

Бренд має ідеальний набір на всі пори року: босоніжки, мюлі, сандалі, броги, лофери, ботильйони і чоботи. Взуття створюється виключно з італійських матеріалів на українському виробництві. MARSALА постійно експериментує з ідеями, щоб зробити продукцію ще більш зручною і красивою.

Товари та послуги бренду: взуття.

Засновниця: Марія Маслій.

Наявність зареєстрованої торгової марки: наявна.

Інтернет-магазин: https://marsala.com.ua/.

Канали продажу: сайт, інстаграм-сторінка.

Система доставки: наразі всі склади розташовані в Амстердамі.

Благодійні ініціативи, що підтримує бренд

Бренд підтримує діяльність таких благодійних фондів та організацій: «Твоя Опора», Фонд Олени Пінчук, Kind Challenge, Tabletoсhki. Також команда на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну передала черевики для ТРО.

У березні MARSALА відновила роботу, щоб підтримувати економіку країни. Новинкою стало виготовлення черевиків зі стійкої шкіри з гумовим покриттям. Таке взуття можна придбати оптом для ЗСУ.

Команда MARSALA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: