Locals: яскрава колекція мініатюрних сумок від бренду Ètape
Медіапідтримка українських проєктів від редакції JS.

Товари та послуги бренду: сумки та взуття.

Засновники: Олена Безікович та Макс Станіславський.

Канали продажу: вебсайт.
Соціальні мережі: інстаграм-сторінка.

Ètape — концептуальний український бренд ексклюзивних сумок та взуття, виготовлених із преміальної шкіри від найкращих італійських мануфактур. Засновники бренду — одесити Олена Безікович та Макс Станіславський — мають багатий досвід у фешн-бізнесі, представляючи в Україні низку світових марок протягом 15 років.

Концепція бренду — лаконічність, чисті геометричні лінії, базові універсальні моделі, що відрізняються стриманою розкішшю та елегантністю. Для виготовлення всіх сумок та взуття використовують виключно шкіру з найвідоміших італійських мануфактур.

Знакова сумка від Ètape — Toy bag вже добре відома шанувальникам марки своєю функціональністю, універсальністю та чистотою геометричних пропорцій.

Навесні бренд порадував шанувальників новою моделлю Mimi bag, 7 кольорів якої склали весняну колекцію бренду Taste of spring.

«Пережита зима для всіх була нелегкою, і ми вирішили за допомогою яскравих та ніжних кольорів колекції створити свого роду «вітамінний коктейль», який однозначно зможе покращити настрій», — ділиться команда бренду.

Розміри 12 на 17 см є ідеальними для мініатюрної сумочки, завдяки чому така модель у топі продажів у багатьох світових брендів.

Якість матеріалів та продукції, що є головним пріоритетом Ètape, дозволяє клієнтам залишатися на піку модних трендів, купуючи ультрамадні новинки за більш демократичними, ніж у люксу, цінами. І в такий спосіб підтримуючи українську економіку та українських виробників.

Нещодавно найвідоміший стиліст ліфтолуків з українською символікою Френк Вайльд обрав для образу сумку від Ètape.

Locals — це проєкт, створений для популяризації українських брендів із різних сфер, адже в умовах війни локальний бізнес та соціальні/культурні ініціативи, які знайомлять світ із Україною, особливо потребують підтримки. Деталі — тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: