Locals: ювелірні прикраси для дітей UmaUmi — наяву та в доповненій реальності
Різноманітні колекції-трансформери для малюків та навіть для їхніх мам.

Іноді справжня проблема для батьків — знайти цінний та бажаний подарунок улюбленим малюкам. Той самий, із якого вони не виростуть за одне літо, не залишать припадати пилом у шафі, як енну пластикову ляльку, та не закинуть, як чергову настільну гру.

Саме для вас, мами та тати, на допомогу приходять ювелірні дитячі прикраси UmaUmi.

Понад три роки бренд створює різноманітні колекції-трансформери для малюків і навіть для їхніх мам! Що шість місяців виходить нова колекція, ні трохи не схожа на попередню, що неодмінно уособлює індивідуальну особливість бренду.

Місія UmaUmi: використовувати новітні технології для створення безпечних дитячих прикрас.

Наразі бренд розробив ігрову AR-колекцію прикрас із золота та срібла для дітей UmaUmi Magic Seven. Завдяки цьому ваша малеча зануриться у світ магії.

В додатку AR герої Magic Seven — зірочка Umi, ласунка Yam, добрий привид Boo та інші — оживають у доповненій реальності. Там у кожного є своя історія та суперсила: з ними можна фотографуватися, танцювати, веселитися і навіть просити виконати різні завдання.

Додатково до кожної прикраси малюки отримають набір дизайнерських наклейок, книжку з казкою, рекомендації щодо догляду за прикрасами та доступ до мультиків на цілий місяць.


Вироби бренду завжди під рукою!

Фірмовий сайт: Umaumi.com

В інстаграмі: @umaumi.jewelry

Власний роздріб у ТЦ: Ocean Plaza, Dream Town

Дитяча мережа: «Будинок іграшок», «Акварель», Myplay, «Мауглі», Антошка

Ювелірна мережа: «УКРзолото», Aurum

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: