Локдаун вихідного дня скасовано: як герої JS проведуть свій «некарантинний» вікенд
Планами на вихідні поділилися Наталія Гоцій, Сергій Неклева, Тетяна Богдан і Олександра Червоненко.

Учора, 2 грудня, уряд скасував карантин вихідного дня. Хтось безмежно зрадів, а хтось цілком спокійно сприйняв новину. Джетсетери вже склали плани на найближчий вікенд, а ви?

Наталія Гоцій, модель

 

У найближчі вихідні я планую працювати, як і зазвичай, максимально уникати людних місць, оскільки це насамперед моя безпека. У зв’язку з щільним робочим графіком, вихідні — це фактично єдиний час, коли я можу побути із сім’єю, тому карантин вихідного дня мене не сильно засмучував. Ми із задоволенням проводимо вільні дні вдома.

kartyna (Сергій Неклева), засновник івент-агентства S*EVENT

 

Не розумію, кому було складно жити під час карантину вихідного дня. Не скажу, щоб я бачив у ньому якусь логіку, але так чинили не тільки в нашій країні. Відверто кажучи, мене не дратує відсутність можливості відвідувати ресторани, театри або обмеження, пов’язані з пересуваннями по світу. На Землі так буває, приблизно раз на 100 років, давайте ставитися до цього з розумінням. У найближчі вихідні у мене нічогісінько не зміниться, я з легкістю можу замінити відвідування ресторану пляшкою вина з коханою людиною. А через рік ми з усмішкою будемо згадувати томні дописи тих, хто скаржиться на життя.

Тетяна Богдан, модель

 

У нас сімейне життя не змінилося. Ми як проводили вихідні вдома, оскільки живемо за містом, так і проводимо. Можливо, для підтримки малого бізнесу в ці вихідні ми сходимо до нашого улюбленого ресторану Catch на якусь романтичну вечерю. А неділю, сімейний день, проведемо вдома з дітьми.

Олександра Червоненко, співвласниця київських бутиків Sandro та Maje

 

Зазвичай усі вихідні я проводжу зі своєю сім’єю, це в мене таке правило. Але саме ці вихідні стануть виключенням. Я проведу їх зі своєю командою на роботі. Фешн-ритейл, яким я займаюся, зараз переживає дуже складні часи. Ми ще не оговталися після весняного локдауну, збитки завдав нам карантин вихідного дня, і ширяться чутки, що буде тотальний локдаун на місяць. Тому зараз ми дуже мобілізовані, націлені на роботу в цей непростий період. Команді в цей момент як ніколи потрібна підтримка.

А після роботи проведу день у сімейному колі в домашній атмосфері. Цього року я дуже рано прикрасила ялинку, щоб подарувати новорічний настрій своїм дітям.

Юлія Магдич

 

Дуже тішить, що відмінили карантин вихідного дня. Це дозволить мені відновити традицію родинних сніданків у неділю з батьками в Goodwine або Bigoli. Також мрію потрапити на ковзанку!

У суботу ввечері буду на онлайн-вечірці Aspen Reunion. Для цього мені сьогодні треба буде створити в програмі Virbela свій аватар. Оскільки я далеко не на «ти» з новітніми технологіями, то передчуваю, що мені доведеться звертатися по допомогу. Дуже сподіваюсz, що вибір суконь для аватару буде широким — із задоволенням обрала б червону!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: