Louis Vuitton, Dior та ще 5 неймовірних fashion-виставок, які варто побачити
Сезон суцільного естетичного задоволення для поціновувачів моди!
В

ід щорічної виставки Інституту костюма в Метрополітен-музеї до ретроспективи Анни Суї — цей рік максимально насичений різноманітними fashion-виставками по всьому світу. Аби урізноманітнити ваші майбутні подорожі або черговий уїкенд новими знаннями про моду, JS зібрав список модних експозицій, які ви можете відвідати найближчим часом.

Деякі фокусуються на дизайнерах високої моди, таких як Thierry Mugler, а інші навпаки — на молодих брендах вуличного одягу, таких як Off-White Вірджила Абло. Якщо ви любите моду і плануєте подорожі до Монреаля, Чикаго, Нью-Йорка, Далласу та Лос-Анджелеса, неодмінно збережіть собі цей список.

Virgil Abloh

Louis Vuitton X
28 червня — 31 вересня 2019
468 N Rodeo Dr., Beverly Hills,

Louis Vuitton X відправляє відвідувачів в подорож по 160-річній історії бренда. Виставка, що розташувалася в двоповерховій будівлі, демонструє понад 180 експонатів з архівів Louis Vuitton, включаючи аксесуари, виготовлені за спеціальним замовленням, парфуми, культові сумки Monogram.

Virgil Abloh: Figures of Speech
Museum of Contemporary Art
10 червня — 22 вересня
220 E Chicago Ave, Chicago, IL

Виставка демонструє знакові творчі моменти дизайнера — від одягу до міждисциплінарного мистецтва, включаючи меблі, графіку та колаборації з Simon Brown, Futura, Brendan Fowler.

Thierry Mugler: Couturissime
Музей образотворчих мистецтв Монреаля, Квебек, Канада
2 березня — 2 вересня
1380 Sherbrooke St W

Ця виставка досліджує різні світи французького дизайнера, який також висловлював себе як талановитий режисер, фотограф і парфумер. Представлено понад 150 предметів одягу, виготовлених в період з 1977 по 2014 рік, причому більшість з них продемонстровано вперше поряд з неопублікованими документами і ескізами з архіву дизайнера. Також представлені роботи всесвітньо відомих модних фотографів, таких як Гельмут Ньютон, Девід Лашапеля, Паоло Роверс і Гай Бурдін.

Camp: Notes on Fashion
Metropolitan Museum of Art
9 травня — 8 вересня
5th Ave, Нью-Йорк

Виставка черпає натхнення з есе Сьюзен Сонтаг 1964 року «Записки про camp». У ній розглядаються іронія, гумор та мистецтво пародії в моді. Як зірки інтерпретували майстерність перебільшення ми побачили на традиційному вечері відкриття — під час Met Gala 2019 року. В експозиції, яка триватиме ще кілька тижнів, представлено понад 250 предметів, деякі з яких датуються 17 століттям.

Silver Screen to Mainstream: американська мода 1930-х і 40-х років
Чиказький історичний музей, Чикаго, США
8 квітня — 21 грудень 2020 р
N Clark St, Чикаго, Іллінойс

Виставка демонструє, як саме мода з кіноекранів та голлівудської кіноіндустрії в 30-40 роках минулого сторіччя поширювалася в суспільстві й стала мейнстрімом між Великою депресією і Другою світовою війною. На виставці представлені роботи таких брендів, як Chanel, Vionnet, Valentina, Paul du Pont, Howard Greer and Adrian.

The World of Anna Sui
Museum of Arts and Design, New York USA
12 вересня — 23 лютого 2020
2 Columbus Circle New York, NY

«Світ Анни Суї» представить близько 100 архівних зображень, щоб відвідувачі мали змогу дослідити шлях натхнення дизайнерки.

Dior: From Paris to the World
Dallas Museum of Art,
19 травня — 1 вересня
1717 N Harwood St, Dallas, TX

На виставці представлено понад 200 вишуканих суконь, аксесуарів, ретро-фотографії, оригінальних ескізів і багато інших дотичних до історії Дому експонатів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: