Love is: уїкенд Кітті Спенсер та 60-річного мільйонера в Нью-Йорку
Племінниця принцеси Діани разом з коханим була помічена на Мангеттені.
Т

е, що у кохання немає меж, доводить майже кожна сучасна публічна пара. Не стали винятком й відносини Кітті Спенсер та Майкла Льюіса. Племінниця принцеси Діани веде досить насичене життя, але, незважаючи на статус амбасадора Bvlgari та музи бренду Dolce & Gabbana, вона знаходить час і для романтики. Не лякає дівчину й досить велика різниця у віці з її обранцем. Їй лише 28, а власнику компанії Whistles вже 60. Об’єднує їх не лише взаємні почуття, але й любов до Південної Африки, звідки Майкл родом.

Про роман  пари ЗМІ вже відомо досить давно (з початку серпня 2018), але прямих доказів їх стосунків поки що не було. І от — останні кадри з Нью-Йорка лише підтвердили здогадки. Схоже, що закохані прямують за одним маршрутом не лише в таксі, але й по життю. Місцем для романтичного уїкенду в США став пентхаус за 50000 $ в готелі The Mark, що на Мангеттені.

Окрім того, Кітті вже встигла додати в свої підписки в Instagram аккаунти дітей Майкла. Як запевняють інсайдери, вона досить часто навідується до будинку Льюіса в Лондоні. До цього, майже 4 роки, Кітті зустрічалась з 48-річним італійським мільйонером Нікколо Бараттьєрі, який після відносин із Спенсер почав зустрічатися ще з однією відомою британкою — 53-річною Елізабет Гьорлі.

Незважаючи на те, що її хлопці досить заможні, у Кітті є своя точка зору щодо коштів. «Можливість заробляти свої власні гроші — це задоволення. Це символізує незалежність, та означає, що не потрібно ні від кого залежати або відповідати перед кимось. Я можу працювати вдень і вночі, або ж цілими тижнями. Так само легко я можу раптово поїхати до Південної Африки, щоб відпочити — і це також не буде проблемою. Власні гроші дають мені спокій та рівновагу. Я відчуваю, що командую своїм власним життям. Це зміцнює мою впевненість і почуття власної гідності».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: