Love Story Юрія Нікітіна та Ольги Горбачової: подружжя відсвяткувало воскове весілля
Чуттєва фотосесія з доньками Поліною та Серафимою.

Нещодавно продюсер Юрій Нікітін та співачка і телеведуча Ольга Горбачова відзначили 4 роки, відколи вдруге офіційно побралися. Подружжя відсвяткувало «воскове» весілля та поділилося досвідом щасливого сімейного життя, в якому, звісно, трапляються конфліктні ситуації, але вони лише зміцнюють стосунки пари. Насолоджуємося чуттєвою фотосесією Ольги та Юрія з доньками Поліною та Серафимою та дізнаємося секрети їхнього сімейного щастя з інтерв’ю, яке подружжя дало Каті Осадчій в програмі «Світське життя».

Юрій Нікітін та Ольга Горбачова

«Варто сказати, що наші відносини стають кращими з кожним роком. Як і більшість пар, під час карантину ми пережили невеличку кризу, але дійшли розуміння, що все одно все життя будемо разом.

Грамотний конфлікт веде до зближення, адже у цей момент пара може перейти на новий рівень стосунків.

У нашому випадку, здається, саме так і відбулося».

Ольга Горбачова та Юрій Нікітін з доньками Поліною та Серафимою

«На початку карантину Юра був у кризовому стані. В певний момент і я відчула себе виснаженою та почала вередувати. Врешті настала мить, коли чоловік мене заспокоїв та надав стільки підтримки і любові, що я усвідомила, що ми разом не просто через те, що так домовилися, а тому, що це вибір наших душ».

Річницю весілля подружжя відсвяткувало прогулянкою на яхті. Не обійшлося і без тематичних подарунків. Юрій подарував коханій прикрасу — оберіг «весільник». А Ольга подарувала чоловіку спа-свічку, виготовлену власноруч із натуральних ефірних олій.

Як відомо, окрім співочої кар’єри, Ольга особисто розробляє та викладає різноманітні жіночі  практики, серед яких «Сім життів жінки. Сила рівноваги», «Сила сексуальності» та «Сила грошей». Останню, до речі, на власному досвіді перевірив і Юрій Нікітін, зазначивши, що відчув серйозні перевтілення в процесі проходження курсу та навіть спостерігав збільшення прибутку.

Наступного року на подружжя чекає ювілей — 5-річчя шлюбу. Ймовірно, місцем для святкування стане Львів, що є досить символічним. Віднедавна у львівському Центральному РАГСі молодят зустрічають не класичним «Вальсом Мендельсона», а композицією Ольги Горбачової «Шлюб», до якої увійшли стародавні народні прислів’я, що несуть особливий сакральний зміст.

Фото: Вероніка Монакова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: