Лише кольє Prada та чисельні тату: відверта фотосесія Зої Кравіц
Спогади дитинства, думки про шлюб та роботу у «Великій маленькій брехні».
Н

ещодавнє весілля, два сезони «Великої маленької брехні», роль жінки-кішки в новому «Бетмені», статус найбажанішої зірки в А-листі – до Зої Кравіц наразі прикуто чимало уваги. Втім, жодних ознак зіркової хвороби за нею не помічали, вона залишається такою ж відстороненою й щирою, а оголюється перед камерою так, як вміє лише вона, – витончено та інтригуюче. 

Зірка порадувала фанів новою відвертою фотосесією для кавер-сторі американського Elle, де, зокрема, позувала у самому лише кольє Prada. На сторінках видання акторка поділилася деякими спогадами дитинства, думками про шлюб та колег за серіалом.

У 11 років Зої переїхала до Маямі, де жила з батьком витонченим богемним життям, наповненим знаменитостями. Це був некомфортний для неї світ: «Мені не сподобалася нова школа. Мені здавалося, що я не поміщаюся в жодному місці й водночас мене оточує величезна кількість краси та позерства. Мене любили, я була абсолютно нормальною на вигляд 15-річною дівчиною, але у мене була ця напрочуд гарна худа мати і батько, який зустрічався з супермоделлю, тож я почувалася не цільною й незграбною». Також Зої зазначає, що протягом 10 років страждала булімією, але подолала цю проблему завдяки терапії.

З колегами за серіалом в неї склалися гарні стосунки: «Я так багато дізналася від моєї сім’ї з «Великої маленької брехні»! Незважаючи на те, що всі хотіли б, щоб ми були стервозними і конкурентоспроможними, ми всі так добре ладнали». Зі свого боку Ніколь Кідман каже про неї: «Я відчуваю необхідність захищати її, як старша сестра. Вона будує власний шлях із впевненістю та грацією. Наразі у неї великий момент, але надалі вона лише зростатиме. В неї є потрійна зброя: бо вміє танцювати, співати та діяти. Вона глибоко жіночна й вона випромінює чудову енергетику».

У шлюбі Зої почувається безпечніше: «У будь-якому разі краща частина шлюбу полягає в тому, що ви можете навіть боротися одне з одним з якогось приводу, водночас знаючи, що жоден з вас не піде. Зобов’язання дають відчуття безпеки».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: