Листівки з Азії, Карпат та Стамбула: подорожі іменинниці Єлизавети Скічко-Юрушевої
Вітаємо та переглядаємо мапу подорожей іменинниці за цей рік!
С

ьогодні свій день народження святкує власниця київського готелю Fairmont Єлизавета Скічко-Юрушева. Іменинниця вже встигла опублікувати святковий пост в Instagram та розповісти про власні емоції щодо нового віку.

«Доброго ранку, 33! Так, я вже явно не дівчинка, але тепер я зрозуміла, як це круто бути жінкою і усвідомлено підходити до життя. Я вдячна моїм батькам, дітям, чоловікові, друзям, колегам, моїм вчителям, знайомим, моїй аудиторії і навіть людям, яким я не подобаюся. 

Ви — наповнюєте, надихаєте, підтримуєте мене. Я вас всіх міцно обіймаю і безмежно люблю! Дякую».

JS вітає іменинницю та згадує її подорожі за цей рік. Попри пандемію та Covid-19, Єлизаветі все ж таки вдалося відпочити. Серед локацій — джунглі Азії, а також Львів, Стамбул, Одеса та Карпати.

Бажаємо якнайбільше нових пригод!

Одеса

«Двадцять хвилин! Рівно стільки часу мені знадобилося, щоб зібрати речі в Одесу. Просто за сніданком Саша сказав: «А поїхали до Одеси?». І, як ви розумієте, відповідь була очевидна, а реакція побігти складати валізу була моментальною. Ну хіба можна йому відмовити? Якщо мова йде про Одесу».

Відень

«Кожного разу, приїжджаючи до Відня, розумію, який він для мене рідний. Я кожного разу, усвідомлюю, що Відень — моє минуле.
Знаєте, це як стара подруга, до якої завжди приємно приїхати в гості і з любов’ю згадати, все, що у вас колись було».

Карпати

«Останнього разу я була в Карпатах в дитинстві, коли мені було 3 або 4 роки. І з того часу нічого не змінилося, як там красиво! У нас вийшли неймовірні вихідні. Так цінно побути з близькими людьми не пару годин, а кілька днів, нікуди не поспішати, насолоджуватися мальовничими краєвидами і відчувати потужну енергетику природи.

Здавалося, ніби світ зупинився на ці три дні, щоб я надихнулася і зарядилася сильною енергією. Тому що зараз її у мене вистачить на все. А Карпати — це любов. Вже думаю, коли поїду наступного разу».

Стамбул

«Я у захваті, ми так давно не подорожували удвох, що я вже й забула, наскільки це круто. Я до останнього не підозрювала, який сюрприз на мене чекає. «Збирай речі» в сьогоднішніх реаліях не особливо дає фантазії розгулятися! Тільки в аеропорту я дізналася, що Саша організував для нас подорож до Стамбула», — написала розчулена Ліза в мережі.

Львів

«Доброго ранку, Львове! Я так давно хотіла сказати, що люблю тебе».

Азія

«Азія, вона як жінка. Шалено красива і сповнена загадок! А ми в ній як чоловіки, до кінця нам її все одно не зрозуміти, тому просто насолоджуємося її красою!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: